SAFETY IS OUR PRIORITY
HAKKIMIZDA

Özdal Tekstil ve Çuval Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 1994 yılında firmamızı kurduk.1995 yılında küçük çuval üretimine başladık. Yıllık 80.000.000 adet  küçük çuval üretim kapasitemiz ile küçük çuval üretiminde önemli bir yere sahibiz.
Özdal Grup olarak 2013 yılında İstanbul da bulunan tesislerimizde Hava Yastığı (Dunnage Bag) üretimine başladık. Tesislerimizde Level -1 den Level-5 e kadar Poly Woven hava yastığı üretimi yapmaktayız.Yıllık üretim kapasitemiz 6.000.000 adettir.Kısa zamanda başta Amerikan pazarı olmak üzere,Almanya,Finlandiya,Danimarka ve diğer pazarlarda kaliteli üretim ve satış ağımız ile önemli bir yere geldiğimizi belirtmek isteriz. 
Özdal Grup ambalaj sektöründeki ilerleyişine 2016 yılında İstanbul da bulunan tesislerinde big bag üretimine geçerek emin adımlarla devam etmiştir .Bugün itibari ile kaliteli üretimi,uygun fiyatları,müşteri taleplerine karşılayabilen üretim süreleri ve üstün müşteri hizmetleri ile,Avrupa’da önemli dağıtıcı firmalar ile çalışarak ve Türkiye de müşteri taleplerini karşılayarak big bag sektöründeki büyümemize önemli adımlar ile devam etmekteyiz.
Özdal Grup olarak İstanbul ve Kahramanmaraş’da bulunan fabrikalarımızda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.İki fabrikamız toplam 22.500 metrekare kapalı alana  ve 6.000 metrekare açık alana sahiptir. 
Firmamız entegre yapısı içerisinde kumaşdan, naylona ve kolona  ve daha birçok yardımcı malzemeyi kendisi üreterek ,kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır.